STFs ledningsgrupp

Ledningsgruppen planerar, leder och följer upp föreningens dagliga arbete samt arbetar fram underlag för styrelsens strategiska beslut. Föreningens generalsekreterare leder gruppen som består av cheferna för de olika avdelningarna.

Bild på alla i STFs ledningsgrpp 2020

Maria Ros Hjelm
Generalsekreterare/VD
maria.ros.hjelm@stfturist.se

Niklas Winbom
Chef STF boenden/vice vd
niklas.winbom@stfturist.se

Daniel Skog
Tillförordnad vice generalsekreterare/Påverkansansvarig
daniel.skog@stfturist.se

Niclas Psarris
Tillförordnad chef Föreningsutveckling & Kommunikation
niclas.psarris@stfturist.se

Anna Graham
HR-chef
anna.graham@stfturist.se

Lena Walterholm
Administrativ chef
lena.walterholm@stfturist.se

Ulrika Nordgren
Försäljningschef
ulrika.nordgren@stfturist.se

Stäng

Det kan vara svårt att skiljas från en trogen följeslagare...

Men för att du inte skall gå miste om funktioner på vår webbplats rekommenderar vi att du byter till en av följande webbläsare och aktiverar automatiska uppdateringar.