STFs ledningsgrupp

Ledningsgruppen planerar, leder och följer upp föreningens dagliga arbete samt arbetar fram underlag för styrelsens strategiska beslut. Föreningens generalsekreterare leder gruppen som består av cheferna för de olika avdelningarna.

Bild på alla i STFs ledningsgrupp 2021

Maria Ros Hjelm
Generalsekreterare/VD
maria.ros.hjelm@stfturist.se

Peter Eriksson
Chef STF Boenden
peter.eriksson@stfturist.se

Daniel Skog
Tillförordnad vice generalsekreterare/Påverkansansvarig
daniel.skog@stfturist.se

Niclas Psarris
Tillförordnad chef Föreningsutveckling
niclas.psarris@stfturist.se

Lena Walterholm
Chef stab
lena.walterholm@stfturist.se

Ulrika Nordgren
Chef Försäljning & Kommunikation
ulrika.nordgren@stfturist.se

Stäng

Det kan vara svårt att skiljas från en trogen följeslagare...

Men för att du inte skall gå miste om funktioner på vår webbplats rekommenderar vi att du byter till en av följande webbläsare och aktiverar automatiska uppdateringar.